Metody zarządzania finansami, które zwiększają oszczędności i zarobki (aktualne na 2020 rok)

W środku pokazuję swoje finanse

W książce dziesiątki porad o tym, jak mądrze zarządzać finansami, zwiększyć zarobki i oszczędności w 2020 roku. O wielu z nich jeszcze nie słyszałeś

Pokazuję w 12 krokach co zrobiłem, aby spłacić 3 000 000 zł długu i przejść drogę od zera do osoby, która już nie musi się martwić o swoje finanse.

Poznaj prosty plan na opanowanie swoich finansów, gdy ceny rosną jak szalone. To aż 296 stron praktycznej wiedzy.

Zamów książkę, przeczytaj ją i zobacz, jak wiele się zmieni:

 Ocena 5/5 (577 opinii)

Oto zestawienie moich finansów 

Spójrz na zdjęcie. Tak to wyglądało u mnie zaledwie kilka lat temu. Dzisiaj jest zupełnie inaczej.

Dzięki temu, że przeszedłem przez wszystkie etapy finansowe od długów po zarabianie dużych pieniędzy, moje wskazówki mogą pomóc Ci uporządkować finanse.

I to niezależnie na jakim etapie teraz jesteś, czy masz długi, czy po prostu chcesz usprawnić swój budżet domowy.

Widziałem, gdzie uciekają pieniądze i wiem, jak sprawić, aby było ich więcej. Dowiesz się tego w książce Zarabianie Uczciwych Pieniędzy.

W wieku 25 lat miałem 500-osobowy zespół

Zarabiałem dobre pieniądze i wtedy wszystko rzuciłem... Zainspirowałem się autorem z USA i byłem przekonany, że zarobię jeszcze więcej. Jednak jego metody nie zadziałały w Polsce i zamiast zarobić fortunę, nabrałem kredytów i zrobiłem ogromne długi.

To był moment przełomowy. Musiałem znaleźć wyjście z tej sytuacji, oddać długi i zacząć zarabiać pieniądze. Kosztowało mnie to wiele stresu, dlatego za priorytet uznałem odszukanie takich metod, które sprawią, że zarobię pieniądze i będę przy tym szczęśliwym człowiekiem  tak po prostu.

Teraz po tych doświadczeniach dzielę się z Tobą, jakie popełniłem błędy i co natychmiast zrobić, aby mieć więcej pieniędzy i prowadzić przy tym wyjątkowo szczęśliwe życie osobiste. 

Możesz spędzić 12 lat, które ja spędziłem, aby odkryć mechanizmy sukcesu finansowego i osobistego w polskich warunkach i popełnić błędy przez które niemal straciłem cały dorobek życia… albo poznaj gotowe rozwiązania sprawdzone w Polsce.

Najciekawsze omawiam w książce Zarabianie UCZCIWYCH pieniędzy.

296 stron wiedzy, 35 rozdziałów. Oto, co w środku:

Kim jest autor Bartosz Nosiadek

Bartosz Nosiadek to wieloletni praktyk. Doszedł od zera do wysokiego stanowiska w korporacji, następnie założył własną firmę i zaczął prowadzić wielkie inwestycje. Bez znajomości.

Prowadzi firmę deweloperską, biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz firmę szkoleniową. 

Jego szkolenia dotarły do setek tysięcy osób. Dzieli się tym jak uczciwie i etycznie prowadzić dochodowy biznes w Polce. Jego firma sprzedaje od 60 do 120 nieruchomości rocznie.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec trzech synów. 

Chcesz lepiej poznać Bartka? Zobacz to nagranie

Dlaczego niektórzy nigdy nie będą bogaci?

Tego nie powiedzą Ci w szkole, na studiach czy w pracy.

Nie wiem czy wiesz, ale wielu nawet bogatych ludzi nie ma nawet czasu na śniadanie z rodziną.

Prawdziwe bogactwo zaczyna się nie wtedy, gdy na Twoim koncie pojawi się miliony, ale wtedy — gdy masz czas na rzeczy NAJWAŻNIEJSZE.

Ta książka nie uczyni Cię milionerem w 30 dni tak jak obiecują inni. Ta książka zmieni Twoje nastawienie dzięki wprowadzeniu w życie pewnych zaskakujących zmian. 

👉  Zaczniesz myśleć schematami, które prowadzą do porządku w życiu i finansach.

👉  Poznasz mechanizmy zarabiania uczciwych pieniędzy w polskich warunkach. 

👉  Odkryjesz popularne mity, które szkodzą zamiast pomagać. 

To i wiele wiele więcej w tym wyjątkowym przewodniku pełnym czytelnych wskazówek i nieszablonowych rad.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wielki błąd popełniają ludzie w drodze do wolności finansowej. 

Dla kogo jest ta książka?

👉  Ta książka jest dla Ciebie, jeśli masz się całkiem dobrze, chcesz się rozwijać i zwiększać swoje oszczędności.

👉  Jeśli toniesz w długach i szukasz ratunku lub czujesz się po prostu zagubiony i pragniesz całkowicie odmienić swoje życie, to ta książka również jest dla Ciebie.

Nieważne jaki wykonujesz zawód. Ta książka pomoże Ci nie tylko poznać mechanizmy sukcesu w polskich realiach, ale też osiągniesz o wiele więcej —  prawdziwy spokój i czas na rzeczy ważne.

Otrzymasz gotowe wskazówki prosto od wieloletniego praktyka, który był w tym samym miejscu co Ty. Zaczynał od zera, a nawet od 3 milionów złotych długu. Wyszedł z tego i teraz prowadzi udane życie finansowe i osobiste.

Nie załamuj się więc, kiedy masz do spłaty 30 000 zł lub mniej. W tym przewodniku wynikającym z doświadczeń autora dowiesz się jak wprowadzić w życie proste, ale za to zaskakujące skuteczne rozwiązania. 

Odkryj jak w polskich realiach budować lepszą przyszłość finansową i prowadzić poukładane życie mając mnóstwo czasu dla siebie i bliskich. Niemożliwe? A jednak.

Jeśli czujesz, że przewodnik ZARABIANIE UCZCIWYCH PIENIĘDZY jest dla Ciebie, zamów go teraz. Książkę wyślę do Ciebie najpóźniej jutro:

PAKIET STARTER

Książka drukowana

Wysyłamy za granicę!

 Ocena 5/5 (577 opinii)

Ten pakiet zamówiły 762 osoby

PAKIET PREMIUM

Książka drukowana
Streszczenie rysunkowe
Audiobook (CD + do pobrania)
Szkolenie VOD

Wysyłka za darmo

30 dni gwarancji

Ten pakiet zamówiło 695 osób

Oszczędzasz 151 zł

PAKIET STANDARD

Książka drukowana
Streszczenie rysunkowe
Audiobook (CD + do pobrania)

Wysyłka za darmo

30 dni gwarancji

Ten pakiet zamówiło 637 osób

Oszczędzasz 52 zł

Częste pytania

Nowa wersja Zarabianie Uczciwych Pieniędzy

60 stron z 296 przedstawia historie opisane w pierwszej wersji książki (już niedostępnej), aby czytelnik, który nie czytał pierwszej książki miał lepszy kontekst. Reszta to całkowicie nowy materiał.

Czy można kupić e-booka?

Nie ma wersji elektronicznej. Książka jest tylko w formie drukowanej i audio.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. Zaznacz opcję 'Chcę otrzymać fakturę VAT' w formularzu zamówienia. Fakturę otrzymasz w formie elektronicznej.

A co jeśli kurier mnie nie zastanie?

Paczki wysyłamy Pocztexem. Jeśli nie będzie Cię w domu, książkę możesz odebrać w placówce Poczty Polskiej przez kolejne 14 dni. 

Nie zwlekaj jednak z odbiorem, ponieważ niektóre placówki odsyłają nieodebrane paczki wcześniej.

Czy wysyłacie książkę na adres zagraniczny?

Wysyłka zagraniczna będzie dostępna już wkrótce.

Jaki jest zakres tematyczny szkolenia VOD?

Praktyczne wdrożenie wiedzy z książki do swojego domowego budżetu oraz ćwiczenia.

Dodatkowe tematy: czy bardziej opłaca się kupić czy wynająć mieszkanie (na liczbach) oraz pogłębienie tematu szukania oszczędności przy prostych zakupach.

Czas trwania: 201 minut

Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę?

Czas dostawy to 24-48h od nadania.

Jak długo trwa dostęp do szkolenia VOD?

365 dni od czasu otrzymania dostępu.

Kiedy otrzymam szkolenie VOD?

Natychmiast po opłaceniu zamówienia w pakiecie z VOD.

Jaki pakiet powinienem wybrać?

Szkolenie jest rozszerzeniem materiału z książki i praktycznym przewodnikiem do wdrożenia tych zasad w życie. 

Jeśli możesz sobie pozwolić na pakiet ze szkoleniem, audiobookiem i rysunkowym streszczeniem, to w nim będzie maksimum treści.

Co dokładnie otrzymam?

1. Pierwszy pakiet zawiera książkę drukowaną.

2. W drugim pakiecie oprócz książki, otrzymasz streszczenie rysunkowe (44 strony) oraz audiobook na płycie CD (mp3) + do pobrania. 

3. W trzecim pakiecie otrzymasz książkę, streszczenie i szkolenie VOD (dostęp na 365 dni).

W pakiecie 2 i 3 wysyłka jest darmowa.

Mam inne pytania. Gdzie mogę zapytać?

Napisz na wysylka@fibradream.pl

Opinie o książce

O książce usłyszałem od dobrych znajomych, którzy zajmują się edukacją finansową. Już kilka lat temu kolega wcisnął mi książkę o podobnej tematyce.

Podchodziłem do niej myśląc sobie 'co niby nowego mogę się dowiedzieć', a jednak okazało się, że mogę dowiedzieć się czegoś nowego, byłem pozytywnie zaskoczony.

Dlatego po książkę 'Zarabianie Uczciwych Pieniędzy' sięgnąłem z ciekawością. Wiedziałem, że wsród wielu pozornie prostych pomysłów jakie znajdę w książce, będą też takie, na które nie wpadłem. I rzeczywiście tak było. 

Dzięki lekturze znalazłem oszczędności na kwotę ponad 6000 zł rocznie, łącznie w budżecie prywatnym i firmowym. To 120 razy więcej niż wyniosła cena książki.

Poza tym, to naprawdę ciekawie napisana książka. Zdecydowanie polecam. Jest spora szansa, że znajdziesz tam pomysł, na który jeszcze nie wpadłeś.

WITEK WIŚNIEWSKI


Właśnie przeczytałem. Książka ciekawa, polecam, daje inne spojrzenie na życie, biznes i pieniądze.

Brawo dla Bartka, że nie ukrywał swojej prywatności. Wielu inwestorów mówi tylko o sukcesach, albo podkolorywuje swoje sukcesy, a w tej książce jest zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwa, szczególnie dla tych co się zachłysnęli książkami Kirosakiego.

Sam wiem z doświadczenia (a to już prawie 25 lat w biznesie), co to są wzloty i upadki, kredyty i ich spłacanie, windykacje i komornicy, ZUS i Urzędy skarbowe. Przetrwać 25 lat na tzw. swoim nie jest łatwo.

To chyba jedyna książka bardzo osobista i zwracająca uwagę nie tylko na pieniądze. Jak wiemy Bartek jest osobą żyjącą zgodnie w harmonii z Bogiem, to na pewno mu pomaga, taka wiara ułatwia życie. Mi jest trudniej bo jednak wierzę w siebie. .... Jednym słowem Polecam.

WALDEMAR RUDNICKI

Przedsiębiorca

Wspaniale jest patrzeć na sukcesy takich ludzi jak Bartosz Nosiadek. Nie są to zwykłe sukcesy biznesowe, ale skutecznie realizowana całościowa wizja człowieka szczęśliwego.

Deweloperów uczy: "Szczególnie dobrze zrób to, czego nie będzie widać gołym okiem". Zadłużonych, bez względu na wielkość długi, pyta: "Czy poświęcasz 3 minuty dziennie, by wyjść z długu?". A później pokazuje dokładnie JAK to robić.

Z przyjemnością układam swoje sprawy finansowe w oparciu o jego wiedzę. Polecam zdecydowanie.

Andrzej sobczyk

Współtwórca Grupy Rafael

Ta książka niekoniecznie zrobi z Ciebie krezusa, ale może Cię zbliżyć do Jezusa. Historia autora zaintrygowała nie, postanowiłem więc przeczytać jego nową książkę. 

Sądzę, że na polskim rynku wydawniczym jest to swoisty ewenement.

W kontekście zarabiania pieniędzy nieczęsto spotyka się u nas świadectwo chrześcijańskiego życia - a to jest właśnie takie świadectwo. To opowieść o życiu człowieka przedsiębiorczego, który spotkał Jezusa i przyjął Go jako swojego Pana.

Kiedy fragmenty książki "testowałem" na swoich bliskich i znajomych, robiły wrażenie - chyba dlatego, że dotyka ona spraw powszechnie znanych i dotyczących każdego, takich jak robienie zakupów, oszczędzanie, pożyczanie, walka z długiem. Każdy z nas ma z tym do czynienia.

Po przeczytaniu tej książki łatwiej dostrzec, że ekonomia, obojętnie w jakiej skali, jest tak samo terenem walki duchowej jak każda inna dziedzina ludzkiego życia.

FRANCISZEK KUCHARCZAK

Redaktor gosc.pl

Zamów książkę na próbę

Gwarantujębędzie to jedna z najlepszych książek o finansach, jaką przeczytasz — lub nie płacisz nic. 

Jeśli nie będziesz w 100% zadowolony z dowolnego pakietu na tej stronie, po prostu napisz lub zadzwoń w ciągu 30 dni, a zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. 

W ten sposób nic nie ryzykujesz.

Jednak założę się, że zechcesz zatrzymać książkę, gdy tylko poznasz opisane w niej metody na optymalizację swoich finansów i szczęśliwe życie.

Spodoba Ci się to, że zamiast stać w miejscu, dostaniesz gotowe rozwiązania sprawdzone w polskich realiach, a nie USA, jak w innych książkach o tej tematyce.

Dlaczego więc nie zamówić książki na 30-dniowy okres próbny? 

Aby zamówić, wybierz pakiet:

PAKIET STARTER

Książka drukowana

Wysyłamy za granicę!

 Ocena 5/5 (577 opinii)

Ten pakiet zamówiły 762 osoby

PAKIET PREMIUM

Książka drukowana
Streszczenie rysunkowe
Audiobook (CD + do pobrania)
Szkolenie VOD

Wysyłka za darmo

30 dni gwarancji

Ten pakiet zamówiło 695 osób

Oszczędzasz 151 zł

PAKIET STANDARD

Książka drukowana
Streszczenie rysunkowe
Audiobook (CD + do pobrania)

Wysyłka za darmo

30 dni gwarancji

Ten pakiet zamówiło 637 osób

Oszczędzasz 52 zł

Czy te pakiety są dla mnie?

Wiele osób marzy o tym, by szczęście i pieniądze same znalazły do nich drogę. To tak nie działa. Czasem wystarczą małe zmiany, które prowadzą do wielkich rezultatów.

Już na ten krok decyduje się niewiele osób. Ale Ci co się decydują, osiągają często wyniki nieprzeciętne. 

Odkryj nawyki ludzi spełnionych życiowo i finansowo. 

Weź książkę do ręki i zacznij podejmować uczciwe i mądre decyzje, a one zaprowadzą Cię w miejsce, o którym inni mogą tylko marzyć.

PS Nie wiem czy wiesz, ale dokładnie 7 lat temu wydałem pierwszą wersję książki. Obecna wersja to nowa lepsza jej odsłona wzbogacona o 7 dodatkowych lat doświadczeń.

Zobaczysz co kupowałem, na co wydawałem pieniądze, co robiłem źle i gdzie je inwestowałem. Nie mam żadnych tajemnic.

Jeśli wyszedłem z 3 000 000 zł długów, kompletnego braku czasu na wszystko i ciężkiej choroby, która trafiła mi się po drodze, to dlaczego Ty nie miałbyś mieć w życiu lepiej? To nie jest zarezerwowane tylko dla wąskiej grupy ludzi.

Zobacz jakie rozwiązania masz pod nosem i jak omijać różne pułapki, które w świecie pieniędzy tylko na Ciebie czekają. Zacznij kontrolować swoje finanse i zobacz prawdziwe wyniki.

Kliknij i zamów książkę >>

Książkę wydaję samodzielnie, dlatego jej sprzedaż prowadzę przez stronę wynajmujmieszkanie.pl

Copyright © WynajmujMieszkanie.pl

Polityka prywatności  |  Regulamin sklepu